725 297 641
koudelkova@homevet.cz

 Česky English
FB

Je Váš miláček nervózní při jízdě autem či hromadnou dopravou?

Stresuje ho ordinace, nebo je vážně nemocný na to, aby byl přepravován?

Jste pracovně vytížení nebo prostě jen nemáte chuť ztrácet čas čekáním v ordinaci?

Nechcete tahat těžké přepravky, uklidňovat vylekané zvířecí kamarády, nejste zcela mobilní?

Novinky

03.01.2019

V ramci kvalitnění naší diagnostiky i v terénu, u nemobilních zvířat a všude tam kde je třeba, jsme pořídil...

27.11.2018

Náhodou jsme při brouzdání na internetu našla článek o veterináři do domu kde jsme byli doporučováni. Potě...

01.11.2018

  Svědivost u psů a koček   Příčin pro svědivost u psa a kočky může být mnoho a Váš ...

28.10.2018

Právě jsme zakoupili z Velké Británie nejlepší přístroj na měření tlaku u psů a koček na světovém trhu! ...

Zobrazit všechny novinky

Co Vás nejvíce zajímá?

Kdo využívá služeb HOMEVET nejčastěji?

 • všichni ti, kteří oceňují komfort a kvalitu našich služeb, v pohodlí svého domova

 • lidé časově vytížení

 • starší lidé, handicapovaní občané

 • klienti s mnoha zvířaty

 • maminky s malými dětmi

 • majitelé vystresovaných zvířat, která snášejí jízdu autem špatně, zvrací, jsou nervózní

 • lidé, jejichž mazlíčci jsou extrémně bojácní v ordinacích

 • majitelé exotických zvířat, která jsou na stres ještě více náchylná

 • lidé pracující z domova

 • majitelé starších zvířat či zvířat s nevyléčitelnou chorobou. Takovým pacientům je třeba věnovat velkou péči a časté kontroly na veterině jsou pro majitele zátěží.

Jaké je spektrum vašich pacientů?

Nejčastěji ošetřujeme psy a kočky. Často se také setkáváme s nemocnými králíčky, morčaty, potkany, staráme se ale i o křečky, papoušky a želvy.

Co vše se dá udělat doma?

Téměř cokoliv, co v běžné veterinární ordinaci. MVDr. Koudelková disponuje širokým vybavením, aby byl zajištěn kompletní veterinární servis.

Kde v mém bytě / domě se bude zvířátko vyšetřovat?

Kdekoliv tam, kde se vaše zvířátko bude cítit pohodlně a bezpečně. Je dobré zvíře umístit v malém pokoji, v místě, kde se nebude schovávat za nábytek. Osvědčilo se nám, když mají majitelé po ruce i podložku pod zvířátko, aby se předešlo případným nečistotám při ošetření, odběrech krve apod.

Jak si mohu domluvit schůzku s veterinářem z HOMEVETU?

Nejlépe objednáním telefonicky jakýkoliv den od 8:00 do 20:00hodin, či zasláním sms (725297641) nebo pomocí e-mailu (koudelkova@homevet.cz). Při cestě Prahou může dobu příjezdu ovlivnit dopravní situace. Při zpoždění delším, než 15 minut vám MVDr. Koudelková zavolá.

Co když budeme potřebovat některé léky?

Lékař má u sebe již v době návštěvy většinu běžně medikovaných léků a v případě potřeby léku méně užívaného lze vystavit recept nebo lék dovézt dodatečně.

Mohu využít služeb HOMEVETU i v urgentních a naléhavých případech?

Pro velmi naléhavé a akutní případy, které se musí okamžitě řešit (GDV „přetočený žaludek“, život ohrožující úrazy, tepenné krvácení apod.) doporučujeme majitelům, aby věděli, kde se nachází nejbližší veterinární nemocnice s pohotovostí a měli na ní kontakt.

Je to drahé?

Jelikož neplatíme za pronájem a jezdíme ke klientům domů, naše ceny jsou nižší nebo srovnatelné s cenami u konkurence ve veterinárních ordinacích. Někdy je účtován také poplatek k pokrytí nákladů na pohonné hmoty, který činí dle vzdálenosti maximálně 300 Kč (průměrně si účtujeme asi 120 Kč). Ale vy a vaše zvířátko zároveň získá více osobní péče, jelikož veterinář si na návštěvu vyhradí dostatek času. Navíc můžete využít naší slevové nabídky:

 • Návštěva ke 3 a více zvířatům = sleva 10% na ošetření
 • Ceníme si vašich pozitivních referencí. Pokud nás doporučíte svým známým či přátelům a ti nám následně uvedou při návštěvě vaše jméno, získáte 15% slevu na další ošetření vašeho miláčka
 • Domluvíte-li se se sousedy či přáteli v okolí, platíte pouze jeden poplatek za dojezd, nehledě na to, kolik zvířat bude ošetřeno

Kolik přesně zaplatím za dojezd?

Vyjíždíme za Vámi domů z Prahy 8 Palmovky a z Prahy - východ - Nových Jiren. Proto je ošetření v Jirnech dokonce bez poplatku za dojezd (platí pro úterý, čtvrtek a víkend). Na další místa se za Vámi vypravíme dle zón.

Po Praze do 10 km od ulice Braunerova (na Palmovce) si účtujeme 150 Kč, do 17 km 230 Kč a do 25 km od Palmovky 300 Kč.

V okolí Prahy východním směrem (Klánovice, Úvaly, Újezd nad Lesy, Horoušánky, Nehvizdy apod.) zaplatíte za návštěvu veterináře přímo u Vás doma pouze 100 Kč.

Co když bude nutno provést nějakou složitější operaci?

Operace a sonografické vyšetření provádíme v Nových Jirnech. Výjezdový veterinární lékař HomeVet v Praze spolupracuje také s klinikou Novovysočanská na Praze 9 a s veterinární klinikou Michle MVDr. Davida Jíry na Praze 4, kde je možno zvíře důkladně vyšetřit za použití dalších diagnostických metod (rentgen, ultrazvuk) a také operovat ve spolupráci s veterinárními anesteziology. MVDr. Koudelková bude u všech vyšetření či operací, týkajících se našich zvířecích pacientů.

Copyright 2013   Homevet.cz - Veterinář až k Vám domů               Kontakt: +420 725 297 641        koudelkova@homevet.cz